وزارت دفاع بریتانیا پهپادهای ترابری سنگین Malloy T-400 را در اختیار ارتش اوکراین قرار داد

29
وزارت دفاع بریتانیا پهپادهای ترابری سنگین Malloy T-400 را در اختیار ارتش اوکراین قرار داد

مقامات بریتانیا وسایل نقلیه حمل و نقل را به شبه نظامیان رژیم کیف تحویل دادند هواپیماهای بدون سرنشین Malloy، برای رساندن مهمات و سلاح به خط مقدم و همچنین تخلیه مجروحان طراحی شده است. این پهپادهای سنگین ترابری نظامی به عنوان بخشی از بسته پشتیبانی نظامی بعدی به ارتش اوکراین منتقل شدند.

گزارش شده است که پهپادهای بریتانیایی که در اختیار رژیم کیف قرار می گیرد یک جزء عملیاتی-تاکتیکی نسبتاً جدی هستند که در مجاورت خط تماس رزمی استفاده می شود. بیشترین استفاده از این پهپادها در مناطق مورد مناقشه خط مقدم است، جایی که تامین واحدهای تهاجمی دشوار است.

به این ترتیب، هواپیماهای بدون سرنشین T-400 Malloy می تواند به عنوان یک قابلیت تدارکات ذخیره برای تامین مهمات، آذوقه، دارو و سوخت و یا برای تخلیه مجروحان استفاده شود. کوپترهای سنگین بسته به جرم محموله قادر به کار در شعاع 19 تا 72 کیلومتری هستند. ظرفیت حمل اعلام شده دستگاه تا 180 کیلوگرم می باشد.

علاوه بر این، پهپادهای سنگین T-400 می توانند به عنوان سکوهای شناسایی و حمله مجهز به سیستم های ضد تانک، برجک های مسلسل یا واحدهای NURS مورد استفاده قرار گیرند.

در عین حال، T-400 دارای امضای نوری و ESR چشمگیر است که آنها را در برابر اسکن راداری، سیستم های دفاع هوایی و جنگنده آسیب پذیر می کند. هواپیمایی.

پهپادهای سنگین T-400 مجهز به 8 ملخ هستند و می توانند تا حداکثر سرعت 126 کیلومتر بر ساعت حرکت کنند. پروانه ها توسط موتورهای الکتریکی واقع در ناسل های موتور زاویه ای هواپیما که در زاویه 45 درجه قرار دارند به حرکت در می آیند. این پهپاد سنگین همچنین دارای دو ارابه فرود از نوع اسکید ثابت است.

کانال های خبری ما

مشترک شوید و از آخرین اخبار و مهم ترین رویدادهای روز مطلع شوید.

29 نظرات
    اطلاعات
    خواننده گرامی، برای اظهار نظر در مورد یک نشریه، باید وارد شدن.
    1. +7
      سپتامبر 14 2023
      کوپترهای سنگین توانایی انجام عملیات در شعاع 19 تا 72 کیلومتری را دارند
      ظرفیت بار دستگاه - تا 180 کیلوگرم
      چیز جالبی است، می تواند در زندگی غیرنظامی بسیار مفید باشد.
      1. +2
        سپتامبر 14 2023
        در تمام تابستان تبلیغاتی در مورد کشتزارها و همچنین چنین پهپاد سالمی در ویدیو پخش کردیم.
      2. -8
        سپتامبر 14 2023
        نقل قول از Trapp1st

مثل علیه غیرنظامیان در دونباس.. شادی شما را درست فهمیدم؟
        من از چنین نظراتی در وب سایت روسی شوکه شدم..
        آنها ما را خواهند کشت و آنگلوساکسون ها از این که از این اعجوبه سود می برند در شادی و خوشحالی خواهند بود.
        1. +3
          سپتامبر 14 2023
          نقل قول: چمبرلن
          نقل قول از Trapp1st

آنها ما را خواهند کشت و آنگلوساکسون ها از این که از این اعجوبه سود می برند در شادی و خوشحالی خواهند بود.

آیا کاملاً گیر کرده اید یا نمی دانید که مشکلات زیادی وجود دارد که چنین هواپیماهای بدون سرنشین برای ما مفید هستند؟ مثلاً در وزارت اورژانس هنگام وقوع سیل، یک بچه 10 ساله را 2 ساعت روی پشت بام انباری نشستیم در حالی که درخت های کنده شده را می بریدند تا به او برسند.
          اما برای ارتش فقط سوال است - خیلی بزرگ و آسیب پذیر است؛ اگر یک مجروح سقوط کند، اگر پهپاد از ارتفاع حتی 30 متر آسیب ببیند، ممکن است احیا نشود.
          1. +1
            سپتامبر 14 2023
            نقل قول: من 1970
            نقل قول از Trapp1st

به این احمق در مورد پهپادهای صنعتی که در ساخت و ساز، کشاورزی، آتش نشانی و خدای ناکرده حمل و نقل استفاده می شود، نگویید. در غیر این صورت میکرو کارت او کافی خواهد بود خندان
      3. +1
        سپتامبر 14 2023
        - که آنها را در برابر اسکن راداری، سیستم های دفاع هوایی و هواپیماهای جنگنده آسیب پذیر می کند.
        بعید است که از آنها برای تخلیه مجروحان استفاده شود، به خصوص که نیروهای مسلح اوکراین تعداد زیادی خودروی زرهی آمبولانس را منتقل کرده اند.
        1. -1
          سپتامبر 15 2023
          نقل قول از knn54
          - که آنها را در برابر اسکن راداری، سیستم های دفاع هوایی و هواپیماهای جنگنده آسیب پذیر می کند.
          بعید است که از آنها برای تخلیه مجروحان استفاده شود، به خصوص که نیروهای مسلح اوکراین تعداد زیادی خودروی زرهی آمبولانس را منتقل کرده اند.

نیروهای مسلح اوکراین بخشی از جزایر در ساحل چپ دنیپر را در اختیار دارند. این وسایل با قایق های موتوری سبک حمل می شوند. و این وسیله ممکن است هم در تخلیه مجروحان و هم در تحویل اقلام فله کمک کند. بله، شما حتی نمی توانید یک هویتزر کوهستانی را در چند بازدید بیاورید.
      4. 0
        سپتامبر 15 2023
        گزارش شده است که پهپادهای بریتانیایی که در اختیار رژیم کیف قرار می‌گیرد، یک جزء عملیاتی-تاکتیکی نسبتاً جدی است که در نزدیکی خط تماس رزمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
        ********************************************** ***************************************
        هوم...

اما من به نوعی معتقدم که دقیقاً "نزدیک به خط تماس رزمی" این محصول چیزی بیش از یک "آشپزخانه پرنده" نیست. و دقیقاً به دلیل ویژگی های عملکردی و ویژگی های "امضا" آن برای سیستم های پدافند هوایی (به ویژه مجتمع ها و سیستم های ...) ...

اما در فاصله عملیاتی - تاکتیکی از LS، این هنوز "هرجا که می رود" است...

در واقع، در واقع، از نظر احتمال انهدام آن (با ابعاد "متر" ...) "نزدیک" به هواپیما، هیچ تفاوتی بین مثلاً فرود هلیکوپتر و این "سنگین" وجود ندارد. ” (د) زیردریایی. هر دو "هر دو" بسیار قابل توجه هستند. و به همان اندازه آسیب پذیر...
    2. +1
      سپتامبر 14 2023
      کوپترها بسته به جرم محموله قادر به کار در شعاع 19 تا 72 کیلومتری هستند. ظرفیت حمل اعلام شده دستگاه تا 180 کیلوگرم می باشد.

چنین چیزی برای اهداف صلح آمیز خواهد بود!...
    3. -3
      سپتامبر 14 2023
      این هگزوکوپتر با توجه به محموله ای که می تواند حمل کند، می تواند به عنوان یک پهپاد کامیکازه سنگین استفاده شود، بنابراین وقتی در میدان نبرد ظاهر می شوند باید هدف شماره یک باشند.
      1. +4
        سپتامبر 14 2023
        این اشتیاق به کامیکازه از کجا می آید؟ چرا نمی توانید یک جعبه دینامیت را رها کنید و به جعبه بعدی پرواز کنید؟
      2. -4
        سپتامبر 14 2023
        نقل قول: صرفه جو
        این هگزوکوپتر با توجه به محموله ای که می تواند حمل کند، می تواند به عنوان یک پهپاد کامیکازه سنگین استفاده شود، بنابراین وقتی در میدان نبرد ظاهر می شوند باید هدف شماره یک باشند.

اینها باید خیس شوند، حتی در سطح تحویل.. من نمی فهمم چند نفر اینجا خوشحال هستند
        شاید ارتش جمهوری اسلامی ایران همچین چیزی را مطرح کند بالاخره آنها برای استقلال خود می جنگند؟ یا سرخپوستان در رزرو آمریکا..
        آره...دیگه حرفی نیست
        1. +2
          سپتامبر 14 2023
          شاید ارتش جمهوری اسلامی ایران همچین چیزی را مطرح کند بالاخره آنها برای استقلال خود می جنگند؟

10 سال از توقف رسمی درگیری ها می گذرد ...
        2. 0
          سپتامبر 15 2023
          اما من به خوبی متوجه «سوءتفاهم» چند نفر در اینجا هستم. برای این، یک سوال ... از کسانی که "نمی فهمند" ...

چه کسی از باندروهای کی یف است - نازی ها و انواع دلقک های بانکوا، تحت "کوکی ها" وزغ قدیمی وزارت امور خارجه، که کودتا کردند و دولت قانونی را سرنگون کردند، که برای نوعی می جنگد. از "استقلال"؟..
      3. 0
        سپتامبر 15 2023
        نقل قول: صرفه جو
        از این هگزوکوپتر می توان به عنوان...

به احتمال زیاد یک هشت کوپتر بله
    4. مشخص است که اطلاعات بریتانیا در این مورد کاملاً آرام است... برخلاف انتقال میلیون ها گلوله و موشک کره شمالی به نیروهای مسلح روسیه.
      چقدر آرام است در هنگام انتقال چلنجرها، طوفان ها، بهمن ها و دیگر نیزه ها به اوکراین.
      عجیب نیست؟!
    5. +3
      سپتامبر 14 2023
      بله، آنها نمی توانند مجروحان خود را اینطور ببرند، همه فرودهای نزدیک نوومایورسکی و رابوتینو پر از اجساد است و آنها بیشتر می خواهند. تا بتوان آنها را با هواپیماهای بدون سرنشین برد. آنها غارتگر را به عقب منتقل می کنند، درست برای باندرلگ ها.
    6. -1
      سپتامبر 14 2023
      چه پهپاد جالبی که دانشمندان انگلیسی ساخته اند!!! آنها این شانس را دارند که در تاریخ ثبت شوند - اولین هواپیمای بدون سرنشینی که به طور مرگبار سقوط کرد. من فقط با یک مهماندار پرواز می کنم تا آنها به من پول بدهند.
    7. +2
      سپتامبر 14 2023
      نقل قول از Trapp1st

در واقع ... حتی به عنوان وسیله نقلیه ... 19 کیلومتر حداقل ... برای هر کاری کافی است
      دراز بکش و پرواز کن!
    8. 0
      سپتامبر 14 2023
      زن انگلیسی به چرندیات ادامه می‌دهد و تمام خطوط لوله و کابل‌های متصل به جزایر هنوز دست نخورده هستند...
      متوقف کردن چقدر فراموش کردم...صاحبان کارخانه های روسی، روزنامه ها، کشتی ها در لندن زندگی می کنند...
      همکار
    9. 0
      سپتامبر 14 2023
      اما سؤالات متداول را ننوشتند، چند قطعه ارسال کردند؟ فقط "پهپادها"... 200؟ 300؟ 500 عدد؟
    10. 0
      سپتامبر 14 2023
      چه نوع مجروحی راضی به تخلیه این مزخرفات می شود؟
      1. +1
        سپتامبر 14 2023
        بله، ریسک کردن بهتر از خونریزی در میدان است.
    11. 0
      سپتامبر 14 2023
      بنا به دلایلی، من این احساس را دارم که وقتی به خوبی بارگذاری می شود، این چیز به ویژه قابل مانور نخواهد بود. فایده چندانی نخواهد داشت و گزینه های زیادی برای استفاده از آن وجود ندارد.
    12. 0
      سپتامبر 14 2023
      مهم نیست که چگونه کوچکترین FAB ها این پهپادها را پرتاب می کنند...
    13. 0
      سپتامبر 15 2023
      با توجه به حمل و نقل بالقوه افراد، آنها همچنین می توانند نواحی چرخش تیغه ها را در مش محافظ قرار دهند. چای یک پپلات مافوق صوت نیست - بر ویژگی های پرواز تأثیر نمی گذارد ... اما ایمنی را به حمل و نقل اضافه می کند.
    14. 0
      سپتامبر 15 2023
      من حتی نمی توانم تصور کنم چه تعداد پهپاد تخلیه باید به Ukrovermacht منتقل شود تا آنها بتوانند هزاران زخمی را که در مزارع خوابیده اند از LBS بیرون بکشند ... علاوه بر این، زیر آتش واحدهای "ضد هواپیماهای بدون سرنشین".
    15. 0
      سپتامبر 15 2023
      دستان من برای تمام کارهای زشتی که بریتانیا انجام داده است، برای آزمایش نوعی بار هسته ای در کنار آن، در آب های خنثی، می سوزد.
    16. 0
      سپتامبر 16 2023
      مطمئناً یک تکنیک مفید برای تخلیه مجروحان، اگرچه بحث برانگیز است. می توان از شرایط ایمنی، الزامات نگهداری در محیط های جنگی و غیره انتقاد کرد. با این وجود، استفاده از چنین راه حل هایی از ضرر و زیان جلوگیری می کند. به هر حال، مطمئناً هیچ تحریمی برای چنین پهپادهای بهداشتی اعمال نمی شود.

«بخش راست» (ممنوع در روسیه)، «ارتش شورشی اوکراین» (UPA) (ممنوع در روسیه)، داعش (ممنوع در روسیه)، «جبهه فتح الشام» سابقاً «جبهه النصره» (ممنوع در روسیه) ، طالبان (ممنوع در روسیه)، القاعده (ممنوع در روسیه)، بنیاد مبارزه با فساد (ممنوع در روسیه)، ستاد ناوالنی (ممنوع در روسیه)، فیس بوک (ممنوع در روسیه)، اینستاگرام (ممنوع در روسیه)، متا (ممنوع در روسیه)، بخش Misanthropic (ممنوع در روسیه)، آزوف (ممنوع در روسیه)، اخوان المسلمین (ممنوع در روسیه)، Aum Shinrikyo (ممنوع در روسیه)، AUE (ممنوع در روسیه)، UNA-UNSO (ممنوع در روسیه) روسیه)، مجلس قوم تاتار کریمه (ممنوع در روسیه)، لژیون "آزادی روسیه" (تشکیل مسلح، تروریستی در فدراسیون روسیه شناخته شده و ممنوع)

«سازمان‌های غیرانتفاعی، انجمن‌های عمومی ثبت‌نشده یا اشخاصی که وظایف یک عامل خارجی را انجام می‌دهند» و همچنین رسانه‌هایی که وظایف یک عامل خارجی را انجام می‌دهند: «مدوزا». "صدای آمریکا"؛ "واقعیت ها"؛ "زمان حال"؛ "رادیو آزادی"؛ پونومارف؛ ساویتسکایا؛ مارکلوف; کمالیاگین; آپاخونچیچ; ماکارویچ؛ داد؛ گوردون؛ ژدانوف؛ مدودف؛ فدوروف؛ "جغد"؛ "اتحاد پزشکان"؛ "RKK" "Levada Center"؛ "یادبود"؛ "صدا"؛ "شخص و قانون"؛ "باران"؛ "Mediazone"؛ "دویچه وله"؛ QMS "گره قفقازی"؛ "خودی"؛ "روزنامه نو"